Gruaja dhe i dashuri vrasin burrin me koktejl viagrash

Gruaja dhe i dashuri vrasin burrin me koktejl viagrash

11:43, 15/05/2019

Dukej se kishte vdekur nga një sëmundje. Por në fakt, ishte gruaja e tij ajo që e vrau, e cila për tre ditë me radhë i kishte tretur në ushqim, duke përgatitur pilula Viagra me qëllim eliminimin e bashkëshortit të saj për t’u martuar me njeriun që ishte dashuruar.

Plani djallëzor u zbatua nga gruaja dhe i dashuri i saj disa ditë më parë në Egjipt në Kajro, në rrethin e El-Zaher.

Për të dyshuar se nuk kishte thjesht një sëmundje pas kësaj vdekjeje, ishte vajza 16-vjeçare e çiftit, që i kishte shtuar dyshimet e saj në polici, duke zbuluar nënën e saj.

Autopsia e kryer ndaj kufomës, konfirmoi se burri ishte vrarë. Analizat zbuluan se viktimës iu dhanë dymbëdhjetë pilula blu dhe disa pilula gjumi brenda tri ditësh: një koktej i drogës, për të cilën nuk mund të mbijetonte. Vitaminat vdekjeprurëse, gruas ia kishte dhënë i dashuri i saj dhe policia i arrestoi të dy.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco