VIDEO/ Ulërimat e nënës për ndihmë, polici bën heroin duke shpëtuar fëmijën nga vdekja!

VIDEO/ Ulërimat e nënës për ndihmë, polici bën heroin duke shpëtuar fëmijën nga vdekja!

19:00, 30/04/2019

Një oficer i policisë së Floridës është heroi i ditës pasi shpëtoi jetën e një vajze 14-muajshe.

Më poshtë shikoni momentet e panikut të nënës Ana Graham e cila rrëmben nga karroca vajzën e saj, Lucia dhe përpiqet t’i heqë ushqimin.

Ajo bën thirrje për ndihmë, duke tërhequr vëmendjen e kalimtarëve dhe oficerëve të policisë së qytetit, Robert Ayala dhe Rafael Guadalupe.

Njëri prej oficerëve të policisë rrëmben vajzën dhe e kthen me ftyrë poshtë dhe fillon ta godasë nga ana e pasme.

Metoda e tij po funksiononte pasi vogëlushja filloi të merrte frymë ndërsa e gjithë ngjarja zgjati vetëm 3 minuta.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco