Orgjia fatale: Tre burra tĂ« zhveshur vdesin pas ‘katĂ«rshes’ me njĂ« studente

Orgjia fatale: Tre burra tĂ« zhveshur vdesin pas ‘katĂ«rshes’ me njĂ« studente

22:18, 07/04/2019

Tre burra kanĂ« vdekur, pasi kanĂ« bĂ«rĂ« “njĂ« katĂ«rshe” me njĂ« studente nĂ« njĂ« hotel, njofton sot “The Sun”.

Grupi kishte marrë një përzierje tramadoli, kodrine, vodke dhe kërpi indian gjatë orgjisë në një kabinë Sunshine në Imo, Nigeri. Dy prej burrave, studentë, u gjetën të vdekur brenda në dhomën e hotelit të martën.

Burri i tretë, që njihej si Richard, u dërgua në spital në gjendje kritike dhe më pas ka vdekur. Kurse vajza është aktualisht në gjendje të qëndrueshme në Qendrën Mjekësore Federale në Owerri.

Sipas raporteve, katër personat u gjetën të zhveshur dhe njeri mbante një copë sapuni në dorë.

Dhoma ishte e mbushur me shishe kodrine, paketa tramadoli, kërpi indian, vodka dhe droga të tjera.

Komisineri shtetĂ«ror i PolicisĂ«, Rabiu lododo tha “ UnĂ« mund tĂ« konfirmoj se njĂ« student i tretĂ« ka vdekur. Vajza ndĂ«r ta Ă«shtĂ« gjallĂ« dhe unĂ« mĂ«sova qĂ« gjendja e saj Ă«shtĂ« stabilizuar.”

NjĂ« zĂ«dhĂ«nĂ«s i policisĂ« tha mĂ« herĂ«t se “mĂ« 2 prill, morĂ«m informacion nga kujdestari i konviktit Sunshine nĂ« Ihiagwa Owerri se studentet e Universitet Federal tĂ« TeknologjisĂ« ishin pĂ«rfshirĂ« nĂ« njĂ« lojĂ« tĂ« marrĂ« seksi me studentĂ« tĂ« tjerĂ« tĂ« tĂ« njĂ«jtit universitet.

Detektivët e Policisë nxituan për në vendin e ngjarjes dhe i gjetën katër viktimat krejtësisht të zhveshur dhe pa ndjenja.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco