VIDEO/ Macja e fëmijëve shqiptarë alarmon shtetin në New York

VIDEO/ Macja e fëmijëve shqiptarë alarmon shtetin në New York

22:47, 02/04/2019

Nëse në Shqipëri as jeta e njeriut nuk vlen në shumicën e rasteve, në New York edhe jeta e një maceje ka shumë rëndësi.

Në videon që ju sjellim më poshtë, shihet se si veprojnë organet shtetërore pas sinjalizimit të një familjeje.

Bëhet fjalë për macen e dy fëmijëve shqiptarë, e cila ka vënë në lëvizje shtetin. Familja njoftoi policinë për rastin në fjalë dhe menjëherë në vendngjarje janë parë forcat zjarrfikëse.

Ngjarja në fjalë ka ndodhur në Brooklyn, New York.

Shihni pamjet:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco