Ndryshimi i madh, ja çfarë ka bërë Messenger

Ndryshimi i madh, ja çfarë ka bërë Messenger

19:39, 11/03/2019

Për të gjithë përdoruesit, Messenger vjen me një ndryshim të madh.

Forma e re më e errët e bën aplikacionin Facebook Messenger paksa më të lehtë për syrin, por ju do të duhet të merrni lojën me emoji për t’a zhbllokuar atë, shkruan Insajderi.

Për të shtuar pamjen e errët, kaloni te menyja në iOS dhe Android dhe më pas dërgoni dikujt emoji të hënës.

Kjo do të rezultojë në një animacion të një tufe hënash që shfaqen në ekran.

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco