Këto janë 10 shtetet më të kënaqura seksualisht

Këto janë 10 shtetet më të kënaqura seksualisht

19:16, 08/03/2019

Në një listë të publikuar nga The Economist, shteti popullsia e të cilit është më e kënaqur seksualisht, është Zvicra.

Lista vijon me Spanjën në vend të dytë dhe Italinë në vendin e tretë. Renditja vijon më pas me, Brazilin, Greqinë, Hollandën, Meksikën, Indinë, Australinë dhe Nigerinë.

Më poshtë lista e 10 vendeve më të kënaqura seksualisht:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco