Zbulohen mesazhe me përmbajtje të fortë erotike mes mësueses dhe nxënësit të saj

Zbulohen mesazhe me përmbajtje të fortë erotike mes mësueses dhe nxënësit të saj

21:40, 06/03/2019

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në një shkollë në Arizona, SHBA.

Mësuesja 28-vjeçare Brittany Zamora është arrestuar pasi disa mesazhe intime mes saj dhe nxënësit të saj 13-vjeçar janë bërë publike.

Sipas policisë, ajo dhe nxënësi kanë kryer marrëdhënie seksuale në klasë në sy të një tjetër të mituri dhe në makinën e saj. Nxënësit e klasës që ajo kishte në kujdestari raportuan se gjatë kohës që të tjerët nuk i shikonin, ata prekeshin në vende intime.

Mesazhet me përmbajtje erotike, fjalor të pisët dhe foto nudo janë zbuluar fillimisht nga prindërit e 13-vjeçarit.

Ajo u thoshte nxënësve të saj t’i shkruanin pasi mërzitej shpesh.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco