VIDEO/ Shefi nuk ua dha rrogën, shikoni çfarë i bëjnë punëtorët

VIDEO/ Shefi nuk ua dha rrogën, shikoni çfarë i bëjnë punëtorët

19:18, 04/03/2019

Ajo që ka ndodhur së fundmi në Australi. Disa punëtorë ndërtimi, të cilët janë të zemëruar, janë hakmarrë ndaj shefit të tyre, duke shkatërruar një punim, që e kishin ndërtuar kohët e fundit me një sharrë me zinxhirë, për shkak se nuk i kishte paguar.

Pamjet e këtyre punëtorëve të zemëruar janë ngarkuar në Facebook të dielën në grupin “Uptrend Engineering and Construction”.

Videoja hapet me një imazh të sharrës me zinxhirë, dhe më pas shfaqet njëri punëtor duke u hakmarrë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco