FOTO/ Shfaqet krijesa misterioze në Kinë

FOTO/ Shfaqet krijesa misterioze në Kinë

19:40, 28/02/2019
A+ Aa A-

E shfaqur në Kinë, një krijesë misterioze i ka shokuar të gjithë.

Me trup peshku dhe me gojë krokodili, krijesa u pa në Parkun e Liqenit të Baiyunit, në Guangzhou.

Kafsha e çuditshme ka shkaktuar panik tek qytetarët dhe autoritetet kanë ndaluar notimin në Parkun e Liqenit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco