VIDEO e rrallë: Kamera kap getopardët duke bërë seks treshe

VIDEO e rrallë: Kamera kap getopardët duke bërë seks treshe

20:10, 08/01/2019

Një video e rrallë është publikuar në internet.

Në video shihen teksa dy getopardë meshkuj dhe një femër kryejnë marrëdhënie.

Video është xhiruar në Tswalu, Afrikë të Jugut dhe ka shokuar të gjithë.

Getopardi femër shihet teksa tenton të ikë, por është ngujuar keq dhe nuk ia del.

Për më shumë, ndiqeni videon.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment