VIDEO kolazh nga Kukësi i 'ngrirë'

VIDEO kolazh nga Kukësi i 'ngrirë'

11:26, 07/01/2019

Dëbora dhe ngricat kanë pushuar zonën e Kukësit.

Temperaturat kanë mbërritur në -10 gradë, por nuk ka pasur reshje dëborë.

Disa zona të Kukësit janë të bllokuar dhe nuk lëviz asnjë makinë.

Më poshtë keni një video nga Kukësit në ditën e djeshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco