WhatsApp sjell surpriza të reja, ja çfarë u ofron këtë herë përdoruesve

WhatsApp sjell surpriza të reja, ja çfarë u ofron këtë herë përdoruesve

08:47, 29/11/2018

WhatsApp vjen me surpriza të mëdha në këtë fundvit, duke sjell një tjetër aplikacion që do të sillte lehtësira për çdo përdorues në rrjet.

Këtë herë kompania ofron që çdo përdorues mund ta bëjë rishikimin e videove nga paneli i njoftimeve dhe shtimi i kontakteve përmes “QR Code” janë tri karakteristikat më të mira që pritet të vijnë nga përditësimet e Whatsapp.

WhatsApp vazhdimisht shton veçori të reja për ta bërë platformën më atraktive. Shumë nga veçoritë që zyrtarisht janë vënë në dispozicion të testuesve beta në Android dhe iOS edhe para fillimit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco