VIDEO/ Vajza bën shok të ngushtë tigrin dhe fillon të luajë me të

VIDEO/ Vajza bën shok të ngushtë tigrin dhe fillon të luajë me të

18:57, 27/11/2018

Video e një vajze të vogël në një park e cila po luan më një tigër është bërë virale në internet.

Tigri Mike është matanë xhamit dhe vajza e vogël fillon që të lozë me të dhe ai i kthehet në të njejtën më mënyrë, por fatmirësisht në mes tyre kishte xham.

Video është rregjistruar në SHBA.

/Syri.net/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco