FOTO/ 21 vjeçari bën se*s me ponin! Ja çfarë tha para policëve

FOTO/ 21 vjeçari bën se*s me ponin! Ja çfarë tha para policëve

17:18, 21/11/2018

Një ngjarje aspak e këndshme ka tronditur, banorët e Floridas në SHBA, pasi një 21 vjeçar ka pranuar se ka bërë seks rregullisht me një poni. 21 vjeçari Nicholas Sardo, pranoi para sherifit se ai ka kryer seks 4 herë në javë me Ponin e quajtur Jackie .

21-vjeçari sqaroi gjithashtu se kishte përdorur masa mbrojtëse gjatë secilit prej “takimeve”sepse nuk donte të merrte ndonjë sëmundje nga kali. Zyra e Sherifit raportoi se i riu  e pranoi se ajo që bëri ishte e gabuar dhe se ai ishte një ‘njeri i sëmurë’. Pronarët e Jackie’s G janë të afërm të Sardo’s.

21-vjeçarin e priste burgu me katër akuza të keqtrajtimit të kafshëve, por ai ia hodhi paq duke paguar një shumë prej 4000 dollarësh.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco