VIDEO/ Pagëzimi shkon keq, ja çfarë i ndodh bebit

VIDEO/ Pagëzimi shkon keq, ja çfarë i ndodh bebit

20:23, 20/11/2018

Pagëzimi i një bebi ka shkuar disi keq pasi ai i ka rënë priftit nga dora dhe ka rënë në uji duke me fytyrë.

Bebi bëhet me dije se nuk ka pësuar ndonjë dëmtim serioz.

Për më tepër ndiqni videon:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco