Meri paralajmëron këtë shenjë: Kujdes gjatë javës!

Meri paralajmëron këtë shenjë: Kujdes gjatë javës!

16:24, 06/11/2018

Një paralajmërim vjen nga zonja Meri për shenjën e Bricjapit, duke i thënë të bëjë kujdes këtë javë pasi një person do ta nga ndajë nga e dashura dhe gjithë shokët.

Meri thotë gjithashtu se edhe me financat Bricjapi do të ketë shumë vështirësi, ndërsa e këshillon që të mësojë nga gabimet dhe të përpiqet të rregullojë marrëdhëniet.

Një plan dështon, por mundësia për të provuar përsëri nuk ngelet bosh. Një person i afërt ju ka prishur punë në shoqëri dhe dashuri.

Hapni sytë pra, shkurt e shqip!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco