VIDEO/ Provon të ecë me taka mbi akull, shikoni çfarë ndodh

VIDEO/ Provon të ecë me taka mbi akull, shikoni çfarë ndodh

02:10, 05/11/2018

Jemi mësuar të shikojmë femra të cilat janë të apasionuara pas takave, të cilat ndoshta nuk i heqin as në rërë.

Një tjetër çudi vjen përsëri nga femrate çmendura pas takave. Kjo video po qarkullon shumë në rrjet dhe tregon një femër e cila tenton të ecë mbi akull me taka.

Pasojat janë të kuptueshme, thuajse në çdo hap të sajin ajo rrëzohet.

Për më shumë shikoni videon:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco