FOTO/ E pabesueshme, çifti me ngjyrë sjell në jetë binjakë të 'bardhë si bora'

FOTO/ E pabesueshme, çifti me ngjyrë sjell në jetë binjakë të 'bardhë si bora'

02:02, 05/11/2018

Duket e pabesueshme por është e vërtetë. Një çift me ngjyrë ka sjellë në jetë një binjakë të bardhë si bora.

Ata thonë shpesh se bien pre e talljeve dhe qeshjeve të ndrshme nga njerëzi, por nuk e kanë problem.

Gjithashtu në një intervistë thanë se akuzohen shpesh për tradhti por që kjo nuk është e vërtetë.

Në qoftë se akoma nuk e besoni, shikoni fotot:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco