FOTO/ Ja si mund ta shkatërroni një tank

FOTO/ Ja si mund ta shkatërroni një tank

00:59, 05/11/2018

Konsiderohet si një ndër mjetet më të fuqishme të një ushtrie, por për drejtimin e tyre nevojitet njerëz të specializuar.

Pasi në të kundërt këto armë të fuqishme do të përfundojnë të shkatërruara, ende pa filluar lufta.

Shikoni fotot e mëposhtme dhe zbuloni se si mund të shkatërrohen këto mjete të fuqishme:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco