‘Qeni me tre këmbë’/ Ky është pozicioni i ri i seksit që po çmend çiftet

‘Qeni me tre këmbë’/ Ky është pozicioni i ri i seksit që po çmend çiftet

23:12, 01/11/2018

Ndërkohë që netët bëhen më të ftohta, mund të jetë e vështirë të hidhet veshja për të rritur argëtimin të zhveshur me partnerin.

Por, “pozicioni i qenit me tre këmbë”, është i përkryer për të bërë seks me rroba veshur, transmeton lajmi.net

Mund të duket tepër e çuditshme, por funksionon dhe këtë e kanë thënë shumë ekspertë të seksit.

Qeni me tre këmbë është në fakt një pozicion i qëndrueshëm – por partneri juaj nuk ka nevojë t’iu heqë, gjë që duhet ta bëjë të lehtë për t’u zotëruar.

Plus, ashtu siç është pozicioni në këmb, ju mund të provoni seksin në vende të ndryshme, në kuzhinë, dhomë të ditës, korridor ose kudo që ju pëlqen. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco