VIDEO po thyen rrjetin/ Askush nuk ndjek mësimin
por vithet e mësueses

VIDEO po thyen rrjetin/ Askush nuk ndjek mësimin
por vithet e mësueses

13:25, 31/10/2018

Po thyen rrjetin një video e postuar në You Tube.

Në të shfaqet mësuesja seksi e cila fshin dërrasën, pa e kuptuar se po filmohet nga nxënësit.

Video është realizuar në një shkollë në Brazil dhe kanë mjaftuar vetëm 20 sekonda që të bëhet virale.

Edhe pse ka pak ditë që është shpërndarë në rrjetet sociale, ajo ka marrë mijëra shikime.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco