VIDEO/ Ja pamjet e takimit mes Hënës dhe njeriut

VIDEO/ Ja pamjet e takimit mes Hënës dhe njeriut

06:52, 31/10/2018

Njeriu gjithmonë ka dashur që të hetë pranë hënës. Apo një shembull mjaft i bukur vjen nga California e SHBA-së.

Këto pamje që do shihni të cilat janë vërtet magjike janë filmuar një pasdite diku reth orës 18.

U deshën 7.8 km ecje për të arritur në majën e Mission Peak 600 m lartësi mbi nivelin e detit.

Pas këtyre arrin të shijosh këto pamje:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco