KY është pozicioni i seksit që po i çmend çiftet

KY është pozicioni i seksit që po i çmend çiftet

22:27, 18/09/2018

Mos lejoni që jeta juaj seksuale të mbetet pa fantazi seksuale, provoni këtë pozitë për ta mbajtur jetën tuaj të dashurisë të nxehtë dhe atraktive.

Eksperimentimi me teknika të reja dhe pozicionet e seksit është një mënyrë e shkëlqyeshme për të ndezur disa pasione.

Pra, çfarë lëvizje të çuditshme duhet të provoni?

Ekspertja e seksit Annabelle Knight është këtu për të treguar më shumë, transmeton lajmi.net.

Me sa duket, Angel Snoë është një teknikë e lehtë për çiftet që të përfshihen në dhomën e gjumit.

Ndërsa çiftet do të humbasin kontaktin me sy me këtë teknikë, ata do të marrin një vështrim më të mirë në trupat e njëri-tjetrit.

Për ta bërë Angel Snoë edhe më intensiv, merrni disa lubrifikantë dhe vibrator.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco