Pranvera pastel; Të gjitha fotot e veshjeve që duhet të kesh edhe ti!

Pranvera pastel; Të gjitha fotot e veshjeve që duhet të kesh edhe ti!

09:02, 13/03/2018

Nuk se është ndonjë ide kaq e re, por ngjyrat pastel, në pranverë, përfaqësojnë një ide absolutisht perfekte. 
Të gjithë do të dalim nga zymtësia e dimrit, i ftohti dhe kemi vërtet nevojë për një energji më të mirë për të cilën na ndihmojnë edhe ngjyrat. 
Kemi përzgjedhur një galeri fotografish me veshje të ndryshme. Disa prej tyre duhet t’i kesh patjetër në dollap dhe pranvera do të bëhet më e bukur!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment