Orgazëm e fuqishme që zgjat! Zbuloni çfarë duhet të bëni

Orgazëm e fuqishme që zgjat! Zbuloni çfarë duhet të bëni

18:35, 19/02/2018

shkurtra, provoni këtë teknikën e vogël. Ajo që duhet të bëni është të tërhiqeni në momentin që duhet të kaloni në orgazëm. Përsëriteni këtë veprim 2 ose 3 herë dhe gjasat që të përjetoni një orgazëm më të fuqishme dhe më të gjatë janë të shumta, raporton britanikja “Mirror”.

1. Pushoni

Hiqeni dorën tuaj, ose dorën apo penisin e partnerit në momentin që ndiheni se do të prisheni. Qetësohuni për disa minuta, pastaj filloni sërish.

2. Shpërqendrohuni

Krijoni ndjesi të tjera të papritura larg klitorit tuaj në momentin që duhet të kaloni në orgazëm, provoni të shtypni apo ngacmoni pjesën e brendshme të kofshës, kështu do të ndaloni kalimin në orgazëm. Pas disa pengesash të tilla, provojeni sërish, këtë herë shikojini deri në fund. E garantuar që do ta shijoni shumë.

Nëse mendoni se orgazmat janë fantastike, por për dreq janë të 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment