VIDEO/ Notoi poshtë sipërfaqes së ngrirë të lumit, por nuk arriti që të thyejë akullin dhe...

VIDEO/ Notoi poshtë sipërfaqes së ngrirë të lumit, por nuk arriti që të thyejë akullin dhe...

14:18, 18/01/2018

Një burrë në Kinë ka shpëtuar mrekullisht pas një loje që kanë vendosur të bëjë me miqtë e tij.

Ai ka notuar poshtë lumit të cilit i kishte ngrirë sipërfaqja, por në një moment nuk ka mundur të dalë pasi ka kaluar vrimën që kishin bërë.

Shokët e tij fatmirësisht kanë arritur që t’i vijnë në ndihmë shpejt duke thyer akullin.

Buzëqesh në gjykatë emigranti ilegal që vrau dy policë: Do të arratisem dhe do të vras edhe të tjerë!

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment