PAMJE +18/ Mësuesja i bën seks oral nxënësit para të gjithëve

PAMJE +18/ Mësuesja i bën seks oral nxënësit para të gjithëve

01:20, 08/12/2017

Një mësuese në Brazil duket se nuk e ka problem që  t’u japë leksion studentëve të saj seksin oral.

Ajo nuk është mjaftuar aspak me dhënien e teorisë dhe ka dhënë një shfaqje para të të gjithëve.

Mësuesja ka hapur një prezervativ dhe e ka vendosur vetë tek organi gjenital i studentit e më pas është përkulur dhe ka filluar me seks oral.

Të gjithë studentët kanë brohoritur të skuqur, disa nga ekzaltimi, e disa nga sikleti që u vunë.

Në Brazil lëndët mësimore kanë shkuar në një nivel tjetër mësimdhënieje, në nivelin praktik të praktikës...


© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment