VIDEO/ I hipnotizonte femrat e më pas bënte seks me to: Ja pamjet

VIDEO/ I hipnotizonte femrat e më pas bënte seks me to: Ja pamjet

16:58, 07/12/2017

Policia amerikane ka ndaluar disa kohë më parë një person të quajtur Michael Fine, i njohur si hipnotizues.

Sipas policisë, qëllimi i tij i vetëm ishte hipnotizimi i femrave dhe më pas të bënte seks me to në një gjendje të pa vetëdijshme.

Për këtë arsye, atij i ishte vendosur dhe një kamera e fshehtë duke bërë hipnotizimin me qëllim që më pas të bënte seks me femrën.

Ndiqeni videon…

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment