Shenjat e horoskopit që tradhëtojnë më shumë, më besnikja është…

Shenjat e horoskopit që tradhëtojnë më shumë, më besnikja është…

17:32, 14/11/2017

Sipas studimeve, numri më i madh i meshkujve që tradhtojnë janë ata të shenjës së: Peshqëve.

Pas tyre renditen Gaforret dhe Ujorët.

Arsyet se përse këto shenja tradhëtojnë janë: Ambicia, të qenit tolerant ndaj riskut dhe nevoja për konfirmim të vazhdueshëm.

Kurse numri më i madh i femrave që tradhtojnë janë ato të shenjës së:

Dashit, Binjakët dhe Virgjëresha. Këto femra janë më pak besnike ndaj partnerit.

Si tek meshkujt ashtu edhe tek femrat, Akrepi mbetet shenja më besnike.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment