Mos u shoqëroni kurrë me këto shenja Horoskopi, kanë për tu thyer zemrën

Mos u shoqëroni kurrë me këto shenja Horoskopi, kanë për tu thyer zemrën

17:01, 12/10/2017

Mesa duket ende vazhdojnë ekspertët dhe specifikojnë disa shenja të horoskopit të cilat kanë më shumë mundësi që t’iu thyejnë zemrën.

Bëhet fjalë për : luanin, shigjetarin dhe bricjapin.

Luani

Luani njihet si shenjë e zjarrit dhe shpërthimet e tij janë të papritura. Duhet të jeni diplomatikë që të arrini të kontrolloni një luan. Në momentin e parë që situata do t’iu dalë nga duart, do shikoni një person i shenjës së luanit, do t’iu thyejë zemrën.

Shigjetari

Nëse flitet për aventurat dhe flirtimet, shigjetari mban vendin e parë. Sipas intv.al nëse e keni partnerin shigjetar keni më shumë mundësi që të zhgënjeheni, pasi të merrni vesh ndonjë gënjeshtër. Prandaj, njerëzit e shenjës së shigjetarit kanë më shumë mundësi që t’jua thyejnë zemrën.

Bricjapi

Një bricjap karakterizohet për rregullin dhe fanatizmin për gjërat që zotëron. Një partner i tillë, mund t’iu heqë nga jeta e tij, shumë shpejt dhe mund të jeni edhe të papërgatitur. Seleksionimi i shpejtë që bën një bricjap, do t’iu thyejë zemrën.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment