PDK-ja e mbështet Ardian Gjinin për kryetar të Gjakovës

PDK-ja e mbështet Ardian Gjinin për kryetar të Gjakovës

18:43, 12/11/2021

Arbnesha Kuqi, ish-kandidatja e PDK-së për kryetare të Gjakovës deklaroi për KOHËN se PDK-ja dhe AAK-ja gjatë kësaj jave kanë arritur marrëveshje koalicioni dhe se PDK-ja e mbështetë Ardian Gjinin për kryetar komune.

Në Malishevë nuk ka koalicion PDK-LVV, por individë nga LVV-ja e kanë mbështetë Kilajn e PDK-së në mënyrë direkte apo indirekte me deklarata e statuse në Facebook.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco