Uran Ismaili me ftesë për rininë e Prishtinës të dalin e të votojnë: Më pak se 3 orë të mbetura (Video)

Uran Ismaili me ftesë për rininë e Prishtinës të dalin e të votojnë: Më pak se 3 orë të mbetura (Video)

16:50, 17/10/2021

Kandidati për Kryetar të Prishtinës, Uran Ismaili ka publikuar një video në faqen ne tij në Facebook, shkruan Syri.net Kosova

Përmes kësaj video, Ismaili ka ftuar të gjithë të rinjtë e Prishtinës që nuk kanë ushtruar të drejtën e tyre të votës akoma që të dalin dhe të votojnë.

“Prishtinë, më pak se 3 orë t’mbetuna për me votu për qytetin tonë. Rini, ndaje videon me shoqni e shkoni bashkë me votu!”, ka shkruar Ismaili.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco