Me sloganin 'Ideal për Skenderajn', Bekim Jashari kërkon votën e drenicasve

Me sloganin 'Ideal për Skenderajn', Bekim Jashari kërkon votën e drenicasve

20:41, 19/09/2021

Kandidati për kryetar i Skenderajt, Bekim Jashari ka kërkuar votën e qytetarëve të asaj komune, edhe për një mandat 4 vjeçar, shkruan Syri.net Kosova.

"Nën sloganin “Ideal për Skenderaj”, kërkoj mbështetjen tuaj, në rrugëtimin tonë të përbashkët, në jetësim të amanetit të dëshmorëve e martirëve të Lirisë, idealit tonë shekullor për të qenë të bashkuar dhe të vendosur, në shërbim të shtetit dhe mirëqenies së qytetarëve të komunës sonë.", ka shkruar Jashari në Facebook.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco