Ish-kandidati i AAK-së, shpalos platformën për 4 vitet e ardhshme para qytetarëve të Obiliqit

Ish-kandidati i AAK-së, shpalos platformën për 4 vitet e ardhshme para qytetarëve të Obiliqit

17:11, 19/09/2021

Kryetari i Komunës së Obiliqit, Xhafer Gashi, ka prezantuar platformën qeverisëse për katër vitet e ardhshme.

Në platformën e publikuar nga Gashi, shpalosen prioritetet e tij, nëse merr besimin edhe për një mandat në krye të Obiliqit.

“Kërkoj besimin tuaj në jetësimin e kësaj platforme, ju sigurojë se sikur deri më tani, projektet bashkë i zgjedhim, bashkë do t’i mbikëqyrim dhe së bashku do t’i gëzojmë!”

Shkrimi i plotë:

Bashkëqytetarë të dashur,Kam kënaqësinë të prezantoj para jush platformën qeverisëse #Bashkë, për katër (4) vitet e ardhshme, me plane e vizione të qarta për zhvillimin e qytetit të Obiliqit.

Kërkoj besimin tuaj në jetësimin e kësaj platforme, ju sigurojë se sikur deri më tani, projektet bashkë i zgjedhim, bashkë do t’i mbikëqyrim dhe së bashku do t’i gëzojmë!

Na priftë e mbara!

Jemi #bashkë 1️⃣0️⃣9️⃣✅

Xhafer Gashi

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco