Shokon 18 vjeçarja: Bëj seks me babin e shoqes sepse e dua, tani më kërkon...

Shokon 18 vjeçarja: Bëj seks me babin e shoqes sepse e dua, tani më kërkon...

22:59, 24/02/2020

Rrëfimi i 18 vjeçares:

Po bëj seks me babain e shoqes sime. Ai është 40 vjeçar, kurse unë 18, por ai duket më shumë sikur është bashkëmoshatari im. E kam ditur se i pëlqej që kur isha 15 vjeç. Por, kur mbusha 18 bëra një festë dhe aty ishte edhe mikja ime, vajza e tij. Ai mu afrua për të më uruar dhe më tha: Tani je një e rritur. Atë natë mbetëm vetëm ne të dy. Ai më puthi dhe bëmë seks. Ishte hera e parë për mua dhe ishte e mrekullueshme.

Bëjmë seks gjithmonë pas asaj nate, sigurisht kur nuk është askush tek shtëpia ime apo e tij. Bëjmë seks pa mbrojtje sepse ai më thotë se është ekspert. Jam frikësuar për ndonjë shtatëzani, por gjithçka ka shkuar mirë deri më tani. Ai më ka thënë se më do dhe se shumë shpejtë do të kërkojë divorcin. Ndërkohë, më kërkon gjithmonë fotografi seksi dhe më ka thënë se është gati të bëjë një treshe me mua dhe me dikë prej miqve të tij.

A nuk është kjo pak e rrezikshme?

Po shpresoja që lidhja jonë të bëhej publike dhe që nuk do të më duhej më ta gënjeja shoqen time, transmeton Indeksonline. E di që do të jetë pak e shokuar, por shpresoj se do të ketë mirëkuptim. Ndërkohë, ai më thotë se do më shumë për ne, por njëherë është më mirë të mbahet lidhja sekret. Kjo po më bën të ndjehem e pasigurt.

Përgjigja e psikologes:

Me siguri po ju thotë se nuk është koha që t`i tregoni botës! Këmbanat po bien për të treguar se jeni duke bërë diçka të gabuar dhe e rrezikshme. Ai kurrë nuk do ta bëjë publike lidhjen me ty e jo më të martohet.

Më vjen keq, por je duke u shfrytëzuar dhe do të lëndohesh. Nëse atij do ia ndjente për ty, ai nuk do të lejonte të bënit seks të pambrojtur, që çon në shtatëzani të padëshiruar, dhe as nuk do të planifikonte të bënte seks treshe me ty e dikë tjetër.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco