Diola Dosti jep këshilla se si të ushqehemi gjatë Ramazanit

Diola Dosti jep këshilla se si të ushqehemi gjatë Ramazanit

09:40, 28/03/2023

Sot në emisonin “Shija e Anës” ishte e ftuar nutricionistja e njohur, Diola Dosti.

Ajo, përveç që iu përgjigj shumë pyetjeve të publikut e të cilat kryesisht kishin të bënin për shëndetin, ajo foli edhe për muajin e shenjtë të Ramazanin dhe të gjithë ata që agjërojnë.

Dosti dha edhe disa këshilla se si të ushqeheni gjatë Ramazanit.

Se cilat janë ato i kuptoni në linkun më poshtë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco