Kjo grua humbi 14 kilogramë për 12 ditë: Ja cila ishte dieta që përdori dhe bëri mrekulli

Kjo grua humbi 14 kilogramë për 12 ditë: Ja cila ishte dieta që përdori dhe bëri mrekulli

13:56, 26/11/2020

Kjo është dieta ideale qe ju lejon të hani dhe të pini shumë. Gjëja e vetme që duhet të ndryshoni është lloji i ushqimit që hani. Kjo dietë bazohet në fuqinë e limonit në sistemin tuaj për të djegur shumë yndyrë.

Ja çfarë duhet të hani për këtë dietë:

Dita 1: Shtrydheni lëngun e limonit në një gotë ujë. Pijen 3 herë në ditë shoqëruar me ushqimin tuaj të rregullt.

Dita 2: Lëng limoni me nga 2 limona në 500 ml ujë. Një gotë do e pini në mëngjes esëll dhe gotën e dytë do e pini pas darkës.

Dita 3: Përsërisni ditën e parë

Dita 4: Përsërisni ditën e dytë

Dita 5: Pini një gotë ujë me limon në mëngjes. Pastaj hani shumë perime. Për darkë hani fruta dhe sallatë perimesh. Përfundojeni ditën me një gotë ujë me limon.

Dita 6: Përsërisni ditën e dytë.

Dita 7: Përsërisni ditën e pestë.

Pra kjo është ajo që duhet të bëni në 7 ditë. Në 7 ditët e ardhshme, përsëriteni prapë këtë plan dhe në vetëm 22 javë, do të shihni shtresat dhjamore që do të jenë zhdukur nga trupi juaj!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco