Kjo pije shëron mbi 50 sëmundje

Kjo pije shëron mbi 50 sëmundje

10:24, 14/10/2020

Me këtë pije magjike, ju mund të shijoni shumë përfitime shëndetësore. Në fakt, mund të jetë aq e fuqishme sa të ndihmoj në trajtimin e çmendurisë e madje edhe kancerit.

Këto të dhëna janë gjetur në shumë studime. Pija ka prejardhjen nga India.

Përbërësit: ½ e lugës së gjellës xhenxhefil, ½ e lugës së gjellës kanellë, 1/6 e lugës së gjellës shafran të Indisë, ½ e filxhanit të çajit qumësht, Pak mjaltë.

Përzieni të gjithë përbërësit së bashku dhe shtojini ½ e një litri ujë të vluar. Qumështi i nxehtë gjithashtu duhet t’i hidhet tani.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco