Këto janë 2 shenjat e vetme të HOROSKOPIT që do të shijojnë një super fundjavë

Këto janë 2 shenjat e vetme të HOROSKOPIT që do të shijojnë një super fundjavë

20:00, 24/05/2020

GAFORRJA: Këtë funjavë planetët do ju ndihmojnë të thurni planet e duhura dhe të keni sa më shumë arritje. Nëse jeni në një lidhje do i keni të gjitha mundësitë për ta përmirësuar situatën. Do jeni edhe më liberale ndaj partnerit dhe mund ta lini atë të shkojë në ndonjë udhëtim me miqtë e ngushtë. Ju beqarët do e keni ende të vështirë ta gjeni personin e zemrës dhe kjo do iu brengosë tej mase.  Marsi do jetë ai që do favorizojë shëndetin e mirë. Edhe nëse keni pasur shqetësime nga stomaku do ndiheni më të qetë.

VIRGJERESHA: Këtë fundjavë energjia do ju rrethojë gjithë kohës dhe do ndiheni për mrekulli. Gjithçka do ju ecë në drejtimin perfekt. Për të dashuruarit kjo do jetë një periudhë mjaft e mirë për të reflektuar mbi lidhjen që keni. Vazhdimësia e saj do varet nga mënyra sesi ju silleni dhe veproni. Mos bëni shumë shpenzime. Bëni kujdes me ushqimin dhe mos hani çdo gjë që ju del para.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco