Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë: Duhet të keni kujdes nga një femër xheloze...

Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë: Duhet të keni kujdes nga një femër xheloze...

14:58, 06/04/2020

Astrologia e njohur Meri Shehu ka dhënë parashikimin e saj për diën e sotme (6 prill 2012)  si më poshtë:

DASHI

Sot fillon një përballje e brendshme me veten tuaj ku do luftoni me antagonizmin dhe xhelozine për të patur afër gjërat që doni dhe ato që nuk mund ti zotëroni dot në karriere e jetë personale. Mund të bëni edhe lojë të fshehtë

Demi

Një qëllim i juaji duket sikur po ju rrëshqet nga duart dhe ju do doni me çdo kusht të mos e humbisni. Kjo do ju bëjë të veproni me mjete jo të qarta por edhe të magjishme e të fshehta

Binjaket

Një femër do bëhet shkak që ju të shpërtheni duke ju provokuar pikat tuaja të dobëta. Kujdes nga ndryshime e pamerituara në punë

Gaforrja

Pikërisht këto ditë do luani një skenar të dyshimtë në  mënyrë që  të  arrini një sukses duke fshehur disa gabime apo duke mos sqaruar disa pika të paqarta apo të ërrta

Luani

Një çështje ligjore do jete pak e komplikuar dhe derisa të zbardhet do ndjeni që jeni të rrezikuar disi. Kujdes në kontaktet apo lidhjet me persona te paqarte sot sidomos femra

Virgjeresha

Një çështje e paqartë ekonomike ose mund të fitohet nga ju ose mund të përkeqësoj shume situaten e deri tanishme. Mos bëni levizje te paqarta

Peshorja

Një femër e keqe do ndikoj fuqishëm duke ju prishur ekuilibrat në martesën tuaj apo në një bashkëpunim. Nuk duhet të afroheni apo te jeni nen ndikim të njerzve të tjere

Akrepi

Një çeshtje pune që lidhet me ju duan ta marrin si fitore të tyren por nuk do ja ariijne dot pasi ju keni dhënë më shumë ndriçim dhe vërtetsi

Shigjetari

Sot duhet të keni kujdes nga një femër xheloze për arritjet tuaja apo për jeten tuaj personale. Ajo do përpiqet të prish apo errësoj jetën tuaj

Bricjapi

Një ndikim familjar nga një energji jo shumë më e mire mund të futet sot në mënyrë të fuqishme dhe t’ju errësoj ekuilibrat në jetën tuaj. Mund të jetë një e afër me apo e njohur që vjen në shtëpinë tuaj

Ujori

Sot keni mundesin e dy rrugeve. Ata që janë me mendime pozitive do zgjedhin diçka më të qetë dhe të ndritshme kurse ata që nuk besojne shumë do zgjedhin një mënyrë më manipuluese në veprime

Peshqit

Kjo ditë do sqaroj një situate të paqartë në çështjet ekonomike dhe personale Nje dyshim qe keni ndoshta do ju largoj xhelozine ne jeten personale sapo të sqarohet. Në disa raste do keni edhe keqkuptime

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco