VIDEO/ Chelsea shënon por ndërhyn VAR-i dhe merr këtë vendim për golin!

VIDEO/ Chelsea shënon por ndërhyn VAR-i dhe merr këtë vendim për golin!

22:20, 17/02/2020

Chelsea ka shënuar golin e barazimit 1-1 në përballjen ndaj Manchester United.

Vendasit shpërthyen në festë në minutën e 56’ por gjithçka u prish kur ndërhyri teknologjia VAR, shkruan SYRI.net.

Gjyqtari anulon golin dhe akordon faull në favor të “Djajve të Kuq” në sfidën e javës së 26-të që po zhvillohet në “Stamford Bridge”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco