VIDEO/ Chelsea frikëson Man United, tronditet shtylla e De Gea-s

VIDEO/ Chelsea frikëson Man United, tronditet shtylla e De Gea-s

21:44, 17/02/2020

Chelsea mund të kalonte në avantazh në ndeshjen kundër Manchester United.

Blutë e Londrës i ndanë centimetrat pa shënuar pas një goditjeje të fortë të James nga distanca. Sfera e goditur prej tij përfundoi në shtyllë. 


© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco