VIDEO/ Milani kalon në avantazh, shikoni golin nga Rebic!

VIDEO/ Milani kalon në avantazh, shikoni golin nga Rebic!

21:19, 17/02/2020

Milan ka kaluar në avantazh 1-0 kundër Torinos në ‘San Siro’ në ndeshjen e vlefshme për javën e 24 në Serie A.

Në minutën e 25' Rebic shënoi për 1-0, pas një asisti nga ana e Castillejos.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco