VIDEO/ Champions League zgjedh golin më të bukur të javës

VIDEO/ Champions League zgjedh golin më të bukur të javës

23:40, 08/11/2019

Goli i shënuar nga futbollisti i Juventus Douglas Costa është shpallur goli më i bukur i javës në Champions League.

Mbrojtësi brazilian me një veprim spektakolar shmangu mbrojtjen e Lokomotivës së Moskës dhe me një bashkëpunim me Higuain arriti që të shënojë një gol mjaft të bukur.

Juvetusi e fitojë me rezultatin 2-1 ndeshjen ndaj ekipi rus.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco