Slloveni-Serbi/ Mbyllet pjesa e parë, rezutati dhe statistikat

Slloveni-Serbi/ Mbyllet pjesa e parë, rezutati dhe statistikat

15:43, 20/06/2024

Në “Allianz Arena” po luhet ndeshja e dytë e grupit c, mes Sllovenisë dhe Serbisë.

Sapo ka përfunduar dhe pjesa e parë, me rezultatin 0-0.

Në 45 minuta lojë, të dyja ekipet ishin mjaft këmbëngulëse, por nuk arritën të shënonin.

Image

Ndërkohë, në ndeshjet e para, Sllovenët arritën të merrnin një pikë shumë të vlefshme ndaj Danimarkës. Nga ana tjetër serbët humbën ndeshjen e parë ndaj Anglisë.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco