Hidhet shorti i Conference League/ Partizani, Vllaznia dhe Tirana njohin kundërshtaret në Europë

Hidhet shorti i Conference League/ Partizani, Vllaznia dhe Tirana njohin kundërshtaret në Europë

16:11, 18/06/2024

Shorti i Ligës së Konferencës sheh sot skuadrat e Superiores të mësojnë emrat e kundërshtarëve me të cilët do të përballen në turin e parë të Ligës së Konferencës.

Partizani, Vllaznia dhe Tirana janë të rreshtuara në vazon e skuadrave favorite në short, me mundësi reale për të peshkuar një kundërshtar të lehtë në short dhe për të avancuar në turin tjetër, me fitime me të rëndësishme financiare.

SHORTI

Valur (Islandë) – VLLAZNIA

Torpedo Kutaisi (Gjeorgji) – TIRANA

Marsashlok (Maltë) – PARTIZANI

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco