Tifozët ‘Kuq e Zi’, publikojnë detajet e organizimit për sfidën ndaj Kroacisë

Tifozët ‘Kuq e Zi’, publikojnë detajet e organizimit për sfidën ndaj Kroacisë

15:53, 18/06/2024

Tifozët “Kuq e Zi”, pritet të jenë të shumtë në numër edhe të mërkurën në sfidën e dytë të vlefshme, për Grupin B të Euro 2024, që do të luhet në Hamburg.

Pak çaste më parë, ata kanë publikuar edhe detajet e organizmit, për të gjithë tifozat kuqezi, që do të jenë prezent, ditën e nesërme në Hamburg.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco