Humbja e thellë nga Interi, Ibrahimoviqi i shkon Milanit në stërvitje

Humbja e thellë nga Interi, Ibrahimoviqi i shkon Milanit në stërvitje

13:14, 19/09/2023

Trajneri i Milanit, Stefano Pioli e ka ftuar Zlatan Ibrahimoviqin në stërvitjen e sotme, pas humbjes së thellë nga Interi 1-5.

Ibrahimoviqi ishte në stërvitjen e sotme para ndeshjes së Milanit në Ligën e Kampionëve, ndaj Newcastle United, sfidë e cila zhvillohet nga të martën duke filluar nga ora 18:45.

Ai është parë duke diskutuar me ekipin së bashku me Piolin.

Ibrahimoviqi u pensionua nga futbolli pesë muaj më herët, pikërisht në fanellën e kuqezinjve. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco