Trepça, fituese e Superkupës së Kosovës në basketboll

Trepça, fituese e Superkupës së Kosovës në basketboll

19:58, 17/09/2023

Trepça e ka fituar Superkupën e Kosovës në basketboll, pasi mposhti Pejën në finale.

Mitrovicasit triumfuan me rezultat të ngushtë 78-76, ndaj pejanëve, në sfidën që u zhvillua në Suharekë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco