VIDEO/ Gjuajtja e Ronaldos bëhet virale në rrjet, godet në fytyrë kameramanin pas porte

VIDEO/ Gjuajtja e Ronaldos bëhet virale në rrjet, godet në fytyrë kameramanin pas porte

16:27, 17/09/2023

Al Nassr vazhdon vrapin drejt kreut të Saudi League, që aktualisht mbahet nga Al Hilal.

Skuadra e Cristiano Ronaldos ka fituar 3-1 mbrëmjen e së shtunës në shtëpinë e Al Raed falë golave të portugezit, Mane dhe Talliscas.

CR7 ka provuar të shënojë golin e dytë personal në të gjitha mënyrat.

Kryesisht nga goditjet e dënimit dhe një nga këto është bërë virale në rrjetet sociale.

Një nga këto gjuajtje ka përfunduar në fytyrën e një kameramani.

Një tifoz i pozicionuar mbrapa portës drejt së cilës ka gjuajtur Ronaldo ka filmuar gjithçka.

Kameramani po ndiqte gjuajtjen e portugezit dhe në një moment të caktuar është goditur nga topi në fytyrë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco